RU

Бютівці чекають бійки на оголошенні вироку Тимошенко

07.10.2011, 13:57
Бютівці чекають бійки на оголошенні вироку Тимошенко - Фото
ce329a48d7342017d45cec0bd30b5eb4.jpg

Бютівці чекають бійки на оголошенні вироку Тимошенко

Фракція БЮТ готується до побиття народних депутатів під час засідання Печерського суду 11 жовтня, на якому буде оголошений вирок Юлії Тимошенко. З відповідною заявою з парламентської трибуни виступив голова фракції Іван Кириленко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кириленко нагадав, що профільний комітет парламенту розглянув питання присутності нардепів в суді.

У відповіді комітету говориться, що народний депутат відповідно до Конституції і закону про статус народного депутата при пред'явленні посвідчення користується правом безперешкодно відвідувати органи державної влади, місцевого самоврядування, а також правом безперешкодного доступу на всі підприємства, установи і організації, розташовані на території України.

Користуючись цим документом, всі депутати - члени фракції БЮТ 11 жовтня підуть в Печерський суд, де має оголошуватися вирок Тимошенко.

Голова фракції повідомив, що депутати готові до того, що міліція буде перешкоджати їм.

"Ми чекаємо, що, на жаль, і кровопролиття можливо", - додав Кириленко. Зі слів народного депутата, "якщо така ситуація станеться, то об Верховну Раду витруть не просто ноги, а витруть скривавлені дубинки".

Нагадаємо, 30 вересня суддя Родіон Кірєєв ухвалив рішення не пускати на оголошення вироку у справі Тимошенко народних депутатів. "При розгляді цієї справи присутні в залі систематично... перешкоджали судовому розгляду справи, а саме шляхом гучного, нетолерантного висловлювання і заяв заважали виступам учасників процесу, допитам свідків, оголошенню судових рішень", - сказав він.

Суд постановив: при оголошенні судового рішення, крім учасників справи, в зал допустять тільки ЗМІ - шляхом реєстрації на вході.

Іван Кириленко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини