БЮТ: Влада базікає про "гріхи" Тимошенко, забуваючи про реформи

БЮТ: Влада базікає про "гріхи" Тимошенко, забуваючи про реформи - Фото
25.01.2011, 10:25

"Нормальна влада зазделегідь виходить до громадян, іноземних інвесторів і пояснює логіку і сенс своїх дій, а не намагається вже рік списувати все на попередню команду", - заявив народний депутат з фракції БЮТ Сергій Власенко

БЮТ: Влада базікає про "гріхи" Тимошенко, забуваючи про реформи
Нинішня влада здатна лише міркувати про "гріхи" попередньої влади, а не проводити реформи. Про це заявив народний депутат з фракції БЮТ Сергій Власенко у рамках Інтернет-конференції на тему "Громадянські свободи в Україні" на порталі ЛІГА.net.

"На мій погляд, будь-яка влада може повернути втрачену довіру, зокрема і світових інституцій. Це можливо, якщо влада виконує свої зобов'язання, якщо влада впроваджує у країні демократичні традиції, якщо влада проводить глибокі, системні реформи усіх сфер людської життєдіяльності", - наголосив С.Власенко, відповідаючи на питання читача, чи може влада повернути довіру міжнародних інституцій.

"І навіть якщо це непопулярні кроки, то нормальна влада зазделегідь виходить до громадян, іноземних інвесторів і пояснює логіку і сенс своїх дій, а не намагається вже рік списати все на попередню команду", - зазначив нардеп-бютівець.

"А чи готова нинішня влада до всього перерахованого вище або буде ще декілька років розповідати про "гріхи попередньої влади", ви, напевно, і самі знаєте", - сказав С.Власенко.

Сергій Власенко: біографія та добірка новин>>>


Популярне