RU

БЮТ виступить захисником демократії в Європейському суді

17.05.2011, 12:35

Фракція БЮТ звернеться до Європейського суду з прав людини щодо незаконності порушення кримінальної справи про газові контракти з РФ проти Юлії Тимошенко. Відповідну заяву фракції з трибуни Верховної Ради озвучив бютівець Андрій Кожем’якін.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Кожем’якін наголосив, що влада в Україні прикриваючись боротьбою з корупцією проводить політичні репресії. Він нагадав, що під вартою містяться Юрій Луценко, Анатолій Макаренко, Ігор Діденко, Тарас Шепітько. Крім того, він заявив, що щодо лідера БЮТ Юлії Тимошенко також "фальсифікуються кримінальні справи".

На думку А.Кожем’якіна, Печерському суду, в якому Ю.Тимошенко оскаржила законність порушення проти неї "газової" кримінальної справи, були надані достатні докази для того, щоб скасувати цю справу.

"Враховуючи усі надані факти, суд повинен був визнати незаконність порушення кримінальної справи, але було прийнято інше рішення. Ми заявляємо, що ніколи з цим не змиримося і не дамо вбивати демократію. Саме тому ми збираються звернутися до Європейського суду з прав людини, який ми переконані ухвалить справедливе обґрунтоване рішення щодо незаконного порушення кримінальної справи проти Юлії Тимошенко", - заявив він.

Андрій Кожем’якін: біографія та добірка новин>>>
БЮТ: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини