RU

БЮТ вимагатиме провести нові вибори

01.11.2010, 13:15
БЮТ вимагатиме провести нові вибори - Фото
4c86302450b529d4b56f7ae2e32a57f3.jpg

БЮТ вимагатиме провести нові вибори
Блок Юлії Тимошенко зареєструє проект постанови про невизнання виборів у Київській, Львівській областях, місті Тернополі і про проведення повторних виборів. Про це заявив перший заступник лідера фракції БЮТ Андрій Кожем’якін (на фото) на засіданні погоджувальної ради.

"Ми зареєструємо сьогодні постанову про невизнання результатів виборів у Київській, Львівській областях, місті Тернополі, і проведенні повторних виборів", - сказав А.Кожем’якін, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Також, за словами А.Кожем’якіна, БЮТ наполягає на розгляді проекту постанови N7119 щодо створення тимчасової слідчої комісії парламенту, яка зайнялася б розслідуванням фактів блокування участі у виборчому процесі опозиційних партій, а також розглянула б факти порушення законодавства під час виборів 31 жовтня.

А.Кожем’якін наголосив, що вибори пройшли з грубими порушеннями Конституції і законів України. До того ж були проігноровані основні принципи демократичності виборів - це їхня прозорість і рівність всіх учасників виборчого процесу. "Внаслідок масштабних фальсифікацій, використання представниками влади адміністративного ресурсу повністю спотворено волевиявлення наших громадян", - сказав він.

А.Кожем’якін заявив, що спочатку влада спеціально зареєструвала фальшиві списки партії "Батьківщина" у ряді регіонів, і ці фальшиві списки за рішенням суду були зняті з виборів тільки у ніч з 30 на 31 жовтня. "Внаслідок цього виборці, які підтримують нашу політичну силу, партію "Батьківщина", були позбавлені права вибору. Незважаючи на рішення судів, влада не виконала свого конституційного обов'язку. Як наслідок, партія "Батьківщина" була виключена з виборчого процесу у Львівську облраду, Львівську міськраду, Київську облраду", - сказав він.

Також А.Кожем’якін наголосив, що партія "Батьківщина" була виключена з виборчого процесу в ряді міст Київської області - Борисполі, Переяслав-Хмельницькому, Фастові, Обухові, у районні ради таких районів Київської області, як Богуславська, Бориспільська, Вишгородська, Святошинська, Обухівська, Ставищенська, Фастівська, Яготинська, а також з виборчого процесу в ряді інших міст і районів України.

Крім того, А.Кожем’якін наголосив, що на виборах у місті Тернополі були зареєстровані фальшиві списки "Батьківщини". "Влада штучно відчужила нашу політичну силу від участі у виборах у перераховані мною ради. Чи можна визнавати ці вибори дійсними, і хто повинен нести відповідальність за ці грубі порушення?", - зазначив він.

Також А.Кожем’якін звернув увагу на те, що напередодні виборів були зняті вісім розділів територіальних виборчих комісій від "Батьківщини", чотири заступники глав територіальних виборчих комісій, а також 29 членів комісій. 221 кандидат від "Батьківщини" за мажоритарними округами був знятий з виборів.

Нагадаємо, що за даними екзіт-полу Gfk, проведеного на замовлення "Єдиного центру", більшість мандатів на місцевих виборах отримує Партія регіонів - 36,21% голосів у середньому по Україні. На другому місці ВО "Батьківщина" - 13,1%. Долають трьохвідсотковий бар'єр "Фронт змін" - 6,84%, Компартія - 5,85%, ВО "Свобода" - 5,11% і "Сильна Україна" - 4,29%.

Місцеві вибори - 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини