RU

БЮТ вимагає від Януковича виконати резолюцію Європарламенту

14.06.2011, 11:53
БЮТ вимагає від Януковича виконати резолюцію Європарламенту - Фото
0e9e0e544de00eaaea23aac7317b3824.jpg

БЮТ вимагає від Януковича виконати резолюцію Європарламенту

Фракція БЮТ у Верховній Раді України звертається до президента Віктора Януковича як гаранта Конституції і Генеральної прокуратури як гаранта дотримання законності з вимогою негайно виконати резолюцію Європарламенту щодо української опозиції. Про це заявив, виступаючи в парламенті, лідер фракції Іван Кириленко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кириленко зазначив, що у резолюції Європарламенту чітко зафіксована необхідність відмовитися від кримінального переслідування як засобу досягнення політичної мети, зупинити виборче використання судової системи. Також йдеться про те, що українська влада повністю несе відповідальність за недопущення політичних репресій. Крім цього, Кириленко зазначив, що у резолюції йдеться про те, що судове переслідування не повинне заважати вільній політичній діяльності опозиційних лідерів та їхній роботі з виборцями, а отже, "треба негайно скасувати підписку про невиїзд для Юрія Луценка і надмірні заходи проти інших представників опозиції".

Кириленко наголосив, що фракція вимагає негайно виконати резолюцію однієї з найбільш впливових міжнародних структур і не доводити справу до Європейського суду з прав людини, оскільки його можливим рішенням буде завданий непоправний удар по іміджу не тільки влади, але й держави Україна загалом. Кириленко заявив, що просить вважати зачитану ним заяву зверненням до президента України як гаранту Конституції і до Генпрокуратури як гаранту виконання конституційних норм у державі.

Іван Кириленко: біографія та добірка новин>>>
БЮТ: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини