RU

БЮТ вимагає спецдоповіді з приводу політичних репресій в Україні

10.01.2011, 11:59

БЮТ хоче заслухати в парламенті керівництво Генеральної прокуратури і Уповноваженого ВР з прав людини зі спеціальною доповіддю з приводу політичних репресій в Україні. Про це на засіданні погоджувальної ради заявив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І Кириленко уточнив: "Ми просимо завтра підтримати нас, щоб завтра в сесійному залі були заслухані керівництво Генеральної прокуратури, Уповноважений з прав людини зі спеціальною доповіддю відповідно до 17 статті Закону про Уповноваженого з прав людини".

І.Кириленко нагадав, що відповідно до цього положення закону парламент зможе заслухати Уповноваженого з прав людини і в п'ятницю з традиційною щорічною доповіддю, і у вівторок зі спеціальною доповіддю з приводу політичних репресій.

"Ми наполягаємо на цих позиціях, щоб завтра керівництво прокуратури з цього приводу висловилося, і заслухати інформацію Уповноваженого з прав людини... Ми не зможемо працювати разом з вами в залі, якщо ці питання не будуть вирішуватися", - попередив він.

Спікер Володимир Литвин пообіцяв сьогодні ж звернутися з листом до керівництва Генеральної прокуратури з тим, щоб прокуратура надала парламенту письмову інформацію, а парламент на основі цієї інформації ухвалив рішення про заслуховування представника Генпрокуратури в сесійному залі. В.Литвин також нагадав, що для цього потрібно підготувати відповідний проект постанови.

Питання щодо можливості спеціальної доповіді омбудсмана В.Литвин попросив вивчити народного депутата, голову Комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Олега Зарубінського.

У свою чергу, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов запевнив, що регіонали не проти розглянути в сесійному залі питання, підняті опозицією. В той же час, на його думку, це слід було б зробити в середу, коли порядок денний формує опозиція.

Іван Кириленко: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини