RU

БЮТ виключив Омельченка за "роль політичного кілера"

22.10.2009, 12:12

Рішення про виключення Григорія Омельченка з фракції БЮТ прийняте "у зв'язку з його корупційною діяльністю, низькою моральною поведінкою і цинічним наклепом на колег по фракції". Про це йдться у заяві БЮТ з цього приводу.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, Г.Омельченко своїми останніми заявами (щодо розбещення неповнолітніх в Криму, - ред.), "цинічною брехнею на адресу колег", продемонстрував всій громадськості, що політичні опоненти БЮТ підготували йому "роль політичного кілера". На думку фракції БЮТ, такі люди "не тільки не гідні бути в команді БЮТ, у них немає ніякого морального права називати себе народними обранцями".

Нагадаємо, 14 жовтня Г.Омельченко направив лідеру БЮТ Юлії Тимошенко заяву про вихід з лав партії "Батьківщина". Своє рішення він пояснив тим, що "в партії перебувають люди, засуджені раніше за групові зґвалтування, злодії, шахраї". "Я спокійно, без публічних звинувачень, пишу заяву про вихід", - вказав також народний депутат.

Ця заява з'явилася у розпал скандалу навколо розбещення неповнолітніх у Криму. Тоді ж Г.Омельченко повідомив пресі, що в справі фігурують прізвища трьох нардепів. При цьому в ЗМІ згадувалися прізвища бютівців Віктора Уколова, Сергія Терьохіна і Руслана Богдана.

БЮТ: довідка і добірка новин>>>
Скандал з розбещенням дітей в Криму: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини