RU

БЮТ вигнав сімох бютівців "за зраду виборцям"

01.02.2011, 13:40
БЮТ вигнав сімох бютівців
965f9464243a392262c06a6371a4aa0a.jpg

БЮТ вигнав сімох бютівців "за зраду виборцям"

Семеро бютівців, що проголосували за внесення змін до Конституції, виключені з фракції БЮТ. Про це журналістам повідомив бютівець Роман Забзалюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Р.Забзалюк уточнив, що фракція прийняла рішення про виключення зі свого складу народних депутатів Олега Бабаєва, Руслана Богдана, Івана Куровського, Павла Мовчана, Віктора Павленка, Анатолія Семиноги, Антона Яценка.

"За зраду виборцям", - пояснив Р.Забзалюк, коментуючи рішення фракції. До того ж народний депутат зазначив, що засідання фракції не закривалося для того, щоб можна було відреагувати на голосування за внесення змін до Конституції.

Нагадаємо, декілька хвилин назад Верховна Рада внесла до Конституції зміни, які продовжують термін повноважень парламенту і, відповідно, відсують дату чергових парламентських виборів на кінець жовтня 2012 року. За законопроект N7265 проголосували 310 народних депутатів: 180 регіоналів, 7 депутатів від БЮТ, 41 від НУНС, 25 комуністів, 20 від Блоку Литвина і 37 позафракційних.

У листопаді минулого року Конституційний Суд України дав позитивний висновок з законопроекту про внесення змін до Конституції.

Роман Забзалюк: біографія та добірка новин>>>
БЮТ: довідка та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини