RU

Бютівець-вигнанець: Я кров'ю у відданості Тимошенко не розписувався

07.02.2011, 13:40
Бютівець-вигнанець: Я кров'ю у відданості Тимошенко не розписувався - Фото
f7f6f78ea79fa6763cf2d33b8ebf7415.jpg

Бютівець-вигнанець: Я кров'ю у відданості Тимошенко не розписувався

Я не присягав на вірність Юлії Тимошенко. Про це у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат, екс-бютівець Павло Мовчан (на фото), який серед інших семи бютівців був виключений з фракції після голосування за зміни до Конституції, якими вибори парламенту були перенесені на 2012 рік.

"Для мене виключення стало несподіванкою. Бах - і до побачення. Ніяких особливих конфліктів з керівництвом БЮТ у мене не було, я просто завжди мав свою думку на всі "великі проекти", які реалізовувала лідер. Я завжди старався утримати її від помилок", - наголосив П.Мовчан.

"Я був категорично за те, що не можна підвішувати Верховну Раду. Не можна доводити її до того стану, в якому вона перебуває сьогодні. Для кого цей сценарій (вибори у 2011 році)? Це сценарій Медведчука? Чия це технологія? На мій погляд, маючи такий закон про вибори, ми не мали ніяких шансів на результат, що показали місцеві вибори", - зазначив нардеп.

За його словами, голосування за зміну Конституції - "це не поступка Януковичу". "Ніхто нічого не просив. Це все було спочатку вирішено. З чим нам йти на вибори?", - додав він, зазначивши, що на нього ніхто не тиснув.

"Мій найбільший бізнес - моя сестра, в якої в місті Василькові вісім курей. Це - мій сімейний бізнес. Я ніколи бізнесом не займався. І грошей мені ніхто не пропонував", - наголосив П.Мовчан.

Крім того, за його словами, він не збирається приєднуватися до провладної більшості. "Я завжди виступав з позицій націонал-демократичного табору. За всі роки у політиці я ніколи нікого не зраджував. Я і далі буду голосувати за українські національні пріоритети, за українську справу. За всі необхідні зміни, які потрібні нашій країні", - сказав він.

Водночас нардеп наголосив, що відновлюватися у БЮТ він не збирається. "Коли звинувачують у так званій зраді, то повинні бути підстави так говорити. Кого я зрадив? Я що, розписувався кров'ю у відданості? Проблема зради - це коли зраджуєш принципи, ідеологію", - сказав П.Мовчан.

"Мені дуже шкода, що замість консолідації у цей важкий час у БЮТ проходять чистки. Вичищені вісім або дев'ять обкомів. Це ж не дрова! Це люди. Ви подивитеся: представникам бізнесу в БЮТ дозволено голосувати так, як вони вважають потрібним - ніхто їх не виключає. Так бути не може. Це виборчий підхід. І тому мені дуже шкода, що ця емоційна хвиля пройшла. З таких питань (про виключення) треба сідати і говорити, а не рубати з плеча", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада внесла до Конституції зміни, які продовжують термін повноважень парламенту і, відповідно, відсують дату чергових парламентських виборів на кінець жовтня 2012 року. За законопроект N7265 проголосували 310 народних депутатів: 180 регіоналів, 7 депутатів від БЮТ, 41 від НУНС, 25 комуністів, 20 від Блоку Литвина і 37 позафракційних.

Відразу після голосування фракція БЮТ виключила зі свого складу сімох депутатів, які підтримали внесення змін до Конституції - Олега Бабаєва, Руслана Богдана, Івана Куровського, Павла Мовчана, Віктора Павленка, Анатолія Семиногу, Антона Яценка.

Раніше П.Мовчан заявляв, що не голосував за зміни до Конституції: "Я же майже два місяці на лікарняному. Мене іноді випускають, але останнім часом я у Феофанії шпиталізований. Які до мене претензії?" За його словами, його картка є у керівництва фракції.

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини