RU

Бютівець подав в суд на Януковича за призначення Кірєєва

06.10.2011, 10:38
Бютівець подав в суд на Януковича за призначення Кірєєва - Фото
fff4b683fd716886c7f45a47c0e8ee4d.jpg

Бютівець подав в суд на Януковича за призначення Кірєєва
Народний депутат від фракції БЮТ Юрій Одарченко подав в суд на президента Віктора Януковича за незаконне, як він вважає, призначення ним Родіона Кірєєва (на фото) суддею Печерського районного суду Києва, в якому йде процес над Юлією Тимошенко.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, в позовних вимогах Одарченко зазначив, що переведення Кірєєва з Березанського районного суду Київської області до Печерського відбувався з грубим порушенням вимог Конституції України та чинного законодавства.

Депутат просить звернути увагу на те, що про конкурс на заміщення вакантної посади Вища кваліфікаційна комісія суддів не інформувала ні на своєму веб-порталі, ні в газетах "Голос України" та "Урядовий кур'єр". Крім того, відсутні результати кваліфікаційного екзамену, які дозволяють Кірєєву взяти участь в конкурсі на заміщення вакантної посади судді.

"Фактично Кірєєв обійшов обов'язкову зараз процедуру перевірки професійної придатності", - зазначає народний депутат.

"Порушення процедури переведення судді призвело до того, що в конкурсі взяв участь тільки один кандидат, який і переміг. І це при тому, що бажаючих зайняти посади суддів в цьому суді завжди вистачало. Незважаючи на це, Вища кваліфікаційна комісія суддів України, не провівши належного кваліфікаційного екзамену, направила президенту України рекомендацію на переведення судді, а президент підписав відповідний указ", - сказав Одарченко.

При цьому нардеп повідомив, що відповідач, скоріш за все, попросить залишити позовну заяву без розгляду, мотивуючи це тим, що Кірєєв був призначений більше шести місяців тому. "Термін позовної давності при оскарженні актів президента складає шість місяців. Позивач буде наполягати на тому, що тільки зараз отримані відповіді на депутатські запити, які дозволили встановити факт незаконного призначення Кірєєва в Печерський суд", - підсумував Одарченко.

Нагадаємо, суддя Родіон Кірєєв зараз знаходиться в процесі прийняття рішення у справі екс-прем'єра Тимошенко про підписання у 2009 році газових контрактів.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини