RU

Бютівець назвав справедливим вирок Лозинському

21.04.2011, 13:15

Якщо у матеріалах справи є докази провини колишнього депутата Віктора Лозинського, то цей вирок справедливий. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат із фракції БЮТ Сергій Власенко, коментуючи вирок суду В.Лозинському.

"Складно давати оцінку юридичним документам, яких не бачив. Особливо - матеріалам справ у тому випадку, якщо ти особисто не читав їх. Я завжди дуже обережний в юридичних питаннях. У мене була маса випадків у моїй практиці, що ззовні справа виглядає однаково, а коли починаєш розбиратися - інакше. Я в жодному разі не виступаю на захист Лозинського, але я просто не готовий давати оцінку рішенню суду. Якщо у матеріалах справи є докази, які підтверджують провину - значить, вирок справедливий", - наголосив С.Власенко.

"Проблема в тому, що навіть у вашому питанні є недовіра до судової системи. Сьогодні в нашій країні ніхто не вірить українській судовій системі, ніхто! Будь-яке рішення Феміди у нас зі знаком питання. Це, знову-таки, не на захист Лозинського, а до питання про те, що судову систему треба у країні змінювати", - сказав нардеп-бютівець.

Нагадаємо, 20 квітня Дніпровський районний суд Києва визнав винними у вбивстві жителя Кіровоградської області Валерія Олійника колишнього народного депутата В.Лозинського та його спільників. В.Лозинський засуджений на 15 років ув’язнення.

Адвокат В.Лозинського Віктор Грицюк повідомив, що рішення Дніпровського райсуду Києва про 15 роки ув’язнення для В.Лозинського буде оскаржено в Апеляційному суді.

Сергій Власенко: біографія та добірка новин>>>
Віктор Лозинський: біографія та добірка новин>>>
Справа Лозинського: добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини