RU

БЮТ уже зібрав підписи за проведення позачергового засідання парламенту

16.07.2008, 16:24

Парламентська фракція БЮТ готова до проведення позачергового засідання парламенту для внесення змін до Держбюджету-2008. Про це під час прес-конференції заявила Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко зауважила, що підписи для проведення позачергового засідання Верховної Ради уже давно зібрані, і все готове для його скликання , однак це стосується лише фракції БЮТ.

Також Прем'єр-міністр зазначила, що для скликання сесії необхідний консенсус у парламенті навколо бажання прийняти зміни до бюджету. І БЮТ чекає подібної готовності від інших політичних сил. "Я б дуже хотіла, щоб інші політичні сили вийшли з ініціативами, подібними до тією, з якою вийшла я - невідкладно ухвалити зміни до Держбюджету-2008 . Зміни до закону готові, вони пройшли бюджетний комітет, і їх уже було б ухвалено, якби у голосуванні взяла участь новостворена партія "Єдиний центр", - додала вона.

За словами Ю. Тимошенко, в опозиційних фракцій взяли гору настрої "чим гірше, тим краще", а не лозунг служіння народу.

"Тут маємо ще одне розходження - коли йдуть на вибори, то всі депутати служать народу, а коли приходять до Верховної Ради, то більшість із них служать самі собі. Тому так з бюджетом і сталося", - підсумувала Прем'єр-міністр.

Нагадаємо, 11 липня Верховна Рада не підтримала у першому читанні ні урядовий, ні президентський проект змін до Закону "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України". Зокрема, Кабінет Міністрів запропонував Верховній Раді виділити Аграрному фондові на закупівлю зерна нового урожаю із загального фонду бюджету понад 1 млрд грн.

Водночас, проектом змін до бюджету N2713-1, поданим Президентом України Віктором Ющенком, пропонувалося збільшити витрати на формування Аграрним фондом державного продовольчого резерву , здійснити державні форвардні та заставні закупівлі, товарну та фінансову інтервенцію на організованому аграрному ринку на 1 млрд. 500 млн. грн.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Довідку про Блок Юлії Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини