RU

БЮТ: Табачника звільнять до кінця тижня

28.02.2011, 14:05
БЮТ: Табачника звільнять до кінця тижня - Фото
a8c27db49ccc7eab8793d1e28982f7f6.jpg

БЮТ: Табачника звільнять до кінця тижня

Віце-спікер Верховної Ради України Микола Томенко (на фото) вважає, що до п'ятниці Міністр освіти і науки, молоді і спорту Дмитро Табачник може бути звільнений. Про це він заявив сьогодні на брифінгу.

"У п'ятницю буде нас інформувати Міністр освіти, науки, молоді і спорту. Якщо до п'ятниці він ще залишиться на посаді, то його послухаємо", - сказав М.Томенко.

Пояснюючи на прохання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ підстави такого припущення, М.Томенко сказав: "Президент чітко заявив, що він буде адекватно реагувати на міністрів, які виступають проти української держави і уряду. Я думаю, що якщо Президент серйозно про це заявляв, що до п'ятниці можливе яке завгодно рішення".

М.Томенко також повідомив, що сьогодні звернувся до Генерального прокурора з інформацією, отриманою з 12 вишів щодо того, що уряд і міністерство не профінансували їх, і у зв'язку з цим скорочуються виплати стипендій. "Не збільшуються, як пропонувалося Президентом, а скорочуються стипендії, оскільки немає грошей", - наголосив він.

М.Томенко також висловив надію, що парламент підтримає проект постанови, внесений ним і депутатом від БЮТ Володимиром Полохалом, щодо того, щоб до законів про освіту ніякі зміни не вносилися до проведення парламентських слухань. Рішення з парламентських слухань планується розглянути у четвер, самі слухання заплановані на червень.

Микола Томенко: біографія та добірка новин>>>
Дмитро Табачник: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини