RU

БЮТ: Стан здоров'я Тимошенко продовжує погіршуватись

20.08.2011, 21:34
БЮТ: Стан здоров'я Тимошенко продовжує погіршуватись - Фото
6d92d68921ea34ed154ba1cb56dfd149.jpg

БЮТ: Стан здоров'я Тимошенко продовжує погіршуватись
Стан здоров'я екс-прем'єра Юлій Тимошенко продовжує погіршуватись. Про це заявила прес-секретар лідера партії Батьківщина Марина Сорока.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Батьківщини, Сорока відмітила: "Юлія Тимошенко наполягає, щоб лікар, якому вона довіряє, терміново її оглянув і зробив аналіз крові. Це надто необхідно, щоб дізнатися про причини появи дуже дивних симптомів".

При цьому Сорока помітила, що влада чомусь продовжує ігнорувати заяви Тимошенко про необхідність термінового медичного огляду тим лікарем, якому вона довіряє, а також досі немає відповіді судді Родіона Кирєєва і влади на лист омбудсмена з даного питання.

Прес-секретар нагадала, що народні депутати від Батьківщини звернулися до уповноваженого Верховної Ради з прав людини Ніни Карпачової з відповідною заявою про забезпечення дотримання прав Юлій Тимошенко, "яка незаконно знаходиться за гратами по сфальсифікованій справі".

У свою чергу, Карпачова вже звернулася з листом до судді Печерського райсуда Кирєєва із закликом допустити до Тимошенко лікаря, якому довіряє екс-прем'єр-міністр.

"У Батьківщині дуже стурбовані ситуацією зі здоров'ям Юлії Тимошенко. Ніхто, навіть режим, не має права позбавляти людину меддопомоги. Це гарантовано Конституцією і Цивільним кодексом", - заявила Сорока.

"Юлії Володимирівні вистачає того, що держава вже призначила слідчих і суддю, які разом фальсифікують справу. Тому вона хоче, щоб саме лікар, якому вона довіряє, надала їй об'єктивну інформацію про причини погіршення її здоров'я", - додала вона.

Сорока підкреслила, що якщо в найближчі години цього лікаря не допустять до Юлій Тимошенко, "це буде підтвердженням того, що влада щось приховує, а хвороба Юлій Тимошенко не є випадковою"

Нагадаємо, раніше Тимошенко під час засідання в Печерському суді заявила про погіршення стану здоров'я. Сторона обвинувачення запропонувала, щоб екс-прем'єра оглянули фахівці МОЗ. Суд підтримав це клопотання. У відповідь Тимошенко заявила, що хоче, щоб її оглянув лікар, якому вона довіряє. Але це прохання суд залишив без розгляду.

У четвер СІЗО, в якому знаходиться Юлія Тимошенко, відвідала делегація фахівців з МОЗ. Екс-прем'єр відмовилася від огляду.

.

Юлія Тімошенко: біографія, новини>>>
Справа Тімошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини