RU

БЮТ сподівається, що з відставкою Балоги Кабмін і Секретаріат помиряться

19.05.2009, 12:42

У БЮТ сподіваються, що Віктора Балогу на посту голови Секретаріату Президента замінить зважена людина, і протистояння між урядом і Секретаріатом припиниться. Про це заявив в інтерв'ю журналістам лідер фракції БЮТ Іван Кириленко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І.Кириленко, відповідаючи на питання журналістів, хто може замінити В.Балогу на посту голови СП, сказав: "Людина передбачає, а Бог знає. На кінчику пера у Президента, напевно, не одна пропозиція і, напевно, не один проект Указу. Коли Указ буде оприлюднено, ми сподіваємося, що це буде людина толерантна, зважена, яка допоможе налагодити співпрацю Президента і уряду, Президента і парламенту. Країна втомилася від протистоянь, які знищують саму державність... Ми сподіваємося, що зміни у почеті короля будуть працювати на країну".

Нагадаємо, Віктор Ющенко у вівторок, 19 травня 2009 року, підписав Указ N337, яким звільнив В.Балогу з посади глави Секретаріату Президента України.

Раніше Президент в інтерв'ю заявив, що прийняв відставку голови свого Секретаріату В.Балоги. "Щодо заяви Віктора Івановича, хочу указати, що я її прийняв і вважаю, що тут треба піти назустріч. Я не бачу тут трагедії. Є назріла перезарядка влади. Попереду виборча кампанія, і очевидно, частина суспільства хотіла б побачити інших людей, іншу тактику, інші відносини. Я думаю, що це хороший спосіб удосконалитися, а не повертати замість цього голову весь час назад", - відзначив глава держави.

Нагадаємо, 16 травня повідомлялося, що голова Секретаріату Президента В.Балога подав заяву про відставку. "Ще місяць тому, задовго до початку своєї відпустки я написав Президенту Віктору Ющенку заяву про відставку", - заявив сам В.Балога. Водночас він не став конкретизувати причини такого кроку. "У своїй заяві я аргументував своє рішення", - наголосив голова СП.

Детальніше читайте в статті "Евакуація Балоги">>>

Віктор Балога: біографія і добірка новин>>>


Віктор Ющенко: біографія і добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини