RU

БЮТ рятував СБУ від Секретаріату Президента?

06.03.2009, 14:59

Голосуючи за призначення Валентина Наливайченка головою Служби безпеки України, народні депутати від БЮТ піклувалися про незалежність служби від Секретаріату Президента. Про це заявив депутат Андрій Шкіль в ексклюзивному інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ.

"Ставлення до Наливайченка завжди було однаковим. Змінилося ставлення до того, що кращий для України, яким чином перспективніше буде боротися за незалежність СБУ від впливу Секретаріату Президента. Коли там буде керівник - чи виконувач обов'язків, який постійно залежить від того, що Президент може звільнити його від виконання цих обов'язків", - відзначив він.

Відповідаючи на питання, як це призначення в'яжеться із сьогоднішнім депутатським запитом до Президента про звільнення В.Наливайченка, А.Шкіль заявив: "Ну, по-перше, для того, щоб звільнити з посади, треба спочатку призначити. А по-друге, призначення Наливайченка на посаду не дає йому індульгенції проти звільнення. Можна не сумніватися і в тому, що це його не вбезпечить від критичної оцінки".

Водночас, коментуючи чутки місячної давності про те, що БЮТ може голосувати за призначення В.Наливайченка в обмін на позитивне голосування НУНС за кадрові ротації в Кабміні, А.Шкіль сказав: "Це домисли жовтої преси".

Нагадаємо, сьогодні український парламент призначив В.Наливайченка головою Служби безпеки України.

Водночас, ще вранці народні депутати вимагали від Президента України звільнити Валентина Наливайченка і Валерія Хорошковського за порушення Конституції і законів України. Відповідний запит до Президента підтримали 293 народних депутати.

Андрій Шкіль: біографія і добірка новин>>>
Валентин Наливайченко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини