RU

БЮТ розповів, доки блокуватиме роботу ВР

28.10.2008, 12:13

У БЮТ знову виникли підозри, що першим на голосування буде поставлено питання фінансування виборів, тому представники блоку продовжують блокувати трибуну Верховної Ради. Про це заявив Іван Кириленко журналістам на брифінгу у вівторок.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І. Кириленко зазначив, що на базі всіх антикризових законопроектів було підготовлено один, який внесено Президентом, і він повністю влаштовує фракцію БЮТ. Водночас, за його словами, вранці сталися і інші події, які депутат поки не став коментувати, після чого у БЮТ "виникла підозра, що першим на голосування буде поставлено питання фінансування виборів".

І. Кириленко наголосив, що представники БЮТ стоятимуть біля парламентської трибуни доти, доки першим на голосування не буде поставлено президентський законопроект.

Нагадаємо, сьогодні, 28 жовтня, перший заступник глави Секретаріату Президента України - Представник Президента України в Кабінеті Міністрів України Олександр Шлапак збирається надати до Верховної Ради антикризовий компромісний законопроект Президента України.

Крім того, в парламенті зареєстровано шість законопроектів і один проект постанови щодо мінімізації впливу наслідків світової фінансової кризи на Україну. Зокрема свої пропозиції в парламенті про заходи щодо стабілізації фінансово-економічної ситуації в Україні №3309-1 зареєстрували представники Партії регіонів Віктор Янукович і Микола Азаров.

Про українську боротьбу з фінансовою кризою у матеріалі "Юлія Тимошенко: радість банкірів, гроза олігархів" >>>

Про характер майбутніх виборів у статті "Із бруду в князі" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини