RU

БЮТ розпочинає пошук нових партнерів по коаліції

16.09.2008, 15:29

Фракція БЮТ сьогодні розпочне консультації з усіма політичними силами з приводу формування нового складу коаліції. Про це заявив народний депутат від БЮТ Андрій Шкіль. Водночас, за його словами, "Наша Україна - Народна самооборона" і Комуністична партія України відмовилися від участі у них.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, А. Шкіль запевнив, що його політсила проводитиме перемовини з усіма політичними силами, які готові до таких переговорів. "З "Нашою Україною" і КПУ такі консультації вестися не будуть, оскільки вони відмовилися", - сказав політик.

При цьому він наголосив, що від таких перемовин сьогодні відмовляється сама "Наша Україна". "Навіть якщо ми й будемо проводити такі переговори, я вважаю, що вони будуть малоефективними", - повідомив народний депутат.

Водночас, відповідаючи на питання, чи буде БЮТ паралельно готуватися до позачергових виборів у парламент, Андрій Шкіль дав позитивну відповідь: "Звичайно. Нам є з чим готуватися на відміну від ініціаторів дострокових виборів".

Нагадаємо, сьогодні, 16 вересня, у Верховній Раді офіційно оголосили про ліквідацію демократичної більшості. Коаліція у складі фракцій БЮТ та НУНС проіснувала дев'ять з половиною місяців.

Досьє на Андрія Шкіля >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини