RU

БЮТ розгляне можливість проведення виборів і Ради, і Президента

10.10.2008, 15:32

На своєму засіданні фракція БЮТ обговорить питання проведення одночасних дострокових парламентських і президентських виборів. Про це сьогодні перед початком засіданні фракції БЮТ заявив журналістам лідер фракції БЮТ у Верховній Раді Іван Кириленко.

"Ми будемо обговорювати питання, як все-таки зробити так, щоб вибори пройшли одночасно і президентські, і парламентські", - зокрема, наголосив І. Кириленко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

При цьому народний депутат поставив у приклад США, де різні політичні сили об'єднувалися навколо вирішення економічних проблем. "Зараз треба рятувати Україну... світова криза тільки відгомонами тут (в Україні - ред. ), і нам необхідно разом попрацювати. Якщо йти на вибори, то, напевно, одночасно. Це буде правильно", - наголосив він.

І. Кириленко прогнозує, що у разі проведення дострокових парламентських виборів Верховну Раду України буде паралізовано до травня. Цей час піде на самі вибори, підрахунок голосів і формування коаліції, а також на судові позови. "А хто з ким коаліцію сформує, якщо у рейтингах одне й те саме відбувається?" - запитує лідер фракції БЮТ.

Нагадаємо, фракція БЮТ почала своє засідання сьогодні о 15:00. Серед іншого, БЮТівці планують обговорити питання про те, чи рекомендувати Прем'єр-міністру України Юлії Тимошенко подати у відставку в зв'язку із ситуацією, що склалася.

Довідка про Блок Юлії Тимошенко >>>

Усе про дострокові вибори-2008>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини