RU

БЮТ: Путін приїжджав в Україну "поставити на місце" Януковича

14.04.2011, 13:15
БЮТ: Путін приїжджав в Україну
e1ab9c14c5601c06cdbefc36cefc2f2e.jpg

БЮТ: Путін приїжджав в Україну "поставити на місце" Януковича
Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін приїжджав в Україну поставити на місце Президента України Віктора Януковича і нагадати про кримінальні справи. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат з фракції БЮТ Володимир Бондаренко, коментуючи візит глави російської держави.

"Путін, як він вважає, об'їжджає підконтрольні території з метою не допустити небажаного для нього розвитку подій в Україні. Йому не до вподоби будь-які євроінтеграційні процеси в Україні, тому все, що зближує нашу країну з Європою, для нього неприйнятно", - наголосив В.Бондаренко.

"З тією ж метою в Україну періодично навідується патріарх Кирило", - додав нардеп-бютівець.

За його словами, тон, який використовують російські гості, неприйнятний для країни, яка поважає себе. "Вони сьогодні приїжджають у Київ, щоб поставити на місце українських царьків, які зарилися, як вони вважатимуть. Путін відправив сюди Сєчіна ніби для того, щоб оговорити ціну на газ. Це все казки! Ніхто не змінюватиме ціни, тому що це Росії не потрібно", - зазначив нардеп.

До того ж, за його словами, "для тиску на незговірливих українських керівників можуть використати різного роду кримінальні справи з минулого".

"Янукович сьогодні перебуває між двох вогнів. З одного боку, олігархи, які привели його у владу. Олігархи хочуть мати виходи на світові ринки, головним чином, на ринок Євросоюзу. З іншого боку, Росія, яка з багатьох галузів конкурує з нашою продукцією на міжнародному ринку. І між цими двома вогнями стоїть Президент, який не може сказати "ні" Митному союзові Путіна", - зазначив В.Бондаренко.

На думку нардепа, сьогодні Президент Росії Дмитро Медведєв і В.Путін конкурують за президентське крісло, але "працюють на свою державу, використовуючи українську еліту". "Мені здається, що Медведєв Януковичу ближче, тому ідеї російського Прем'єра можуть бути у результаті відкинуті, що відіграє свою роль на виборах Президента Росії у 2012 році", - наголосив В.Бондаренко.

Володимир Бондаренко: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини