RU

БЮТ пропонує НУНС жити у "цивільному шлюбі"

25.11.2008, 11:48

БЮТ пропонує своїм колегам з парламенту створити "цивільну" коаліцію - без штампів і угод, але з взаємними зобов'язаннями. Про це в інтерв'ю газеті "24" заявив лідер фракції БЮТ у Верховній Раді Іван Кириленко.

Зокрема, політик відзначив, що на сьогодні ніяких умов і ніяких пропозицій від колишніх партнерів з коаліції (НУНСред.) БЮТ не отримував. "Є велика підозра, що бажання повернутися до демократичної коаліції у них немає", - передбачив І. Кириленко.

Водночас, за його словами, заради відновлення демократичної коаліції БЮТ може піти на будь-які компроміси. "Виняток – питання, де фігурують непрозорі схеми газопостачання або пропонується віддати десятки тисяч квадратних кілометрів українського морського шельфу маловідомим структурам", - уточнив нардеп.

Водночас, БЮТівець запевнив, що мови про відставку Прем'єра бути не може. "Про добровільну відставку у нинішній ситуації не може бути й мови. Сьогодні для відставки може бути лише одна причина: коли без нашої участі буде створено принципово нову коаліцію", - наголосив І. Кириленко.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини