RU

БЮТ пропонує НУНС оформити коаліцію з "регіоналами" і обійтися без перевиборів

09.10.2008, 17:38

БЮТ пропонує НУНС створити коаліцію з Партією регіонів, поки не опубліковано Указу Президента України про розпуск парламенту, і не йти на дострокові вибори. Про це заявив лідер Фракції БЮТ у парламенті Іван Кириленко журналістам на брифінгзі

"Нехай створюють нову коаліцію, вона вже є. Для чого народ пускати по нежонатому колі. Ви бачили у залі, хто об'єднався, об'єдналися "Регіони" і "Наша Україна". Ось йшли перемовини про створення широкої коаліції, вона вже є плюс Литвин (фракція Блоку Литвина - ред.) 20 голосів. Немає питань, ми не заважаємо: йдіть зараз, створюйте її (коаліцію - ред.) і все, Указ не опубліковано", - сказав І. Кириленко, слова якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

І. Кириленко також відзначив, що БЮТ не став блокувати трибуну перед голосуванням за включення на порядок денний проекту Закону N3186 народного депутата Олени Лукаш "Про зміни до Закону "Про вибори народних депутатів", щоб всі змогли побачити, яку нову коаліцію створено у парламенті.

Нагадаємо, що за включення на порядок денний цього законопроекту проголосувало 228 народних депутатів. Їх них 168 депутатів від Партії регіонів, 40 від НУНС і 20 від Блоку Литвина. БЮТ і Комуністи не голосували.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини