RU

БЮТ: Прокуратура розслідує не побоїще, а блокування Ради

22.12.2010, 12:00
БЮТ: Прокуратура розслідує не побоїще, а блокування Ради - Фото
b597f6abc8ec3ffcae4f9c5544a349af.jpg

БЮТ: Прокуратура розслідує не побоїще, а блокування Ради

Народний депутат з фракції БЮТ Володимир Бондаренко (на фото) заявляє, що прокуратура займається розслідуванням справи про блокування роботи Верховної Ради, а не бійкою між парламентаріями. Про це він сказав у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ.

"Ось зараз виступає Блажівський (замгенпрокурора, - ред.) - ні слова про побиття, ні слова про те, хто бив. Каже тільки про перешкодження діяльності. Це усвідомлене перекручування фактів", - наголосив нардеп, коментуючи виступ замгенпрокурора у Верховній Раді.

"Йдеться про напад на людей у неробочий час групою бандитів, серед яких є рецидивісти типу Саламатіна, який у свій час в особистому кабінеті до півсмерті побив Юрія Кісельова. Раніше він зламав ніс Юрію Карпуку. Про це йдеться. Але це усвідомлено ігнорує Генеральна прокуратура", - зазначив В.Бондаренко.

За його словами, в часи минулої влади депутати від Партії регіонів займалися блокуванням протягом багатьох місяців, але ніяких кримінальних справ з цього приводу не порушувалося.

Нагадаємо, прокуратура Києва порушила кримінальну справу за матеріалами дослідчої перевірки подій, що мали місце у Верховній Раді 16 грудня.

Володимир Бондаренко: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини