RU

БЮТ про "спілкування з народом": Янукович принизив українців

25.02.2011, 11:40
БЮТ про
fcf148b4ff2db21811e1d45fdb1b9d37.jpg

БЮТ про "спілкування з народом": Янукович принизив українців

Сьогоднішнє "спілкування з країною" Президента України Віктора Януковича, який принизив людей і довів до убозтва - фарс. Про це у коментарі ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат, один із лідерів фракції БЮТ, прем'єр-міністр опозиційного уряду Сергій Соболєв (на фото).

"Судячи з того, які люди задають питання, це - реальна і абсолютно адекватна реакція на те, що Янукович робить з країною", - наголосив С.Соболєв.

"Коли більше 90% складається з прохань допомогти знедоленим і приниженим, тих, кого Янукович за цей рік довів до стану убозства, то, я думаю, що хоч би раз у рік такий Президент повинен почути, що він зробив із країною і народом", - зазначив нардеп-бютівець.

За його словами, "спілкування з країною" перетворюється у фарс". "Янукович не допоможе мільйонам знедолених - виберуть пару десятків з тих, хто дзвонив, зробивши вигляд, що Президент турбується про свій народ", - зазначив політик.

"Особисто у мене питань до Януковича ніяких немає. У мене будуть питання до наступного Генерального прокурора. Тоді буде дана реальна оцінка діям Януковича", - сказав С.Соболєв.

Нагадаємо, "Розмова з країною" Президента В.Януковича буде присвячена першій річниці його президентства. У межах проекту будуть проведені прямі включення з 16 кутків країни, які транслюватимуть шість загальнонаціональних каналів. Трансляцію у прямому ефірі будуть здійснювати шість загальнонаціональних каналів, починаючи з 11:00.

Сергій Соболєв: біографія та добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини