RU

БЮТ про пошуки Черновецького: Попов - не слідчий, дайте команду СБУ

07.02.2011, 16:40
БЮТ про пошуки Черновецького: Попов - не слідчий, дайте команду СБУ - Фото
b98293a0f585a665e7481d63182b009d.jpg

БЮТ про пошуки Черновецького: Попов - не слідчий, дайте команду СБУ

За бажанням влада могла б знайти мера Києва Леоніда Черновецького за 15 хвилин, але їй це не потрібно. Про це заявив народний депутат з фракції БЮТ Володимир Бондаренко (на фото).

За його словами, якби влада справді хотіла знайти градоначальника, то це питання слід би передати до відповідних органів. "Якщо ви шукаєте Черновецького, так оголосіть його у розшук, як оголосили багатьох представників уряду Юлії Тимошенко. Але Черновецького у розшук не оголошують", - наголосив він, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Коментуючи доручення Прем'єр-міністра Миколи Азарова главі КМДА Олександру Попову знайти київського мера, В. Бондаренко зазначив: "Попов - не слідчий. Попов - глава КМДА. Є прокуратура, інші органи, зокрема СБУ, могли б його знайти за 15 хвилин".

В.Бондаренко наголосив, що сьогодні відсутність мера вигідна і Президентові Віктору Януковичу, та його Адміністрації, і Прем'єр-міністрові. "Вигода такого невизначеного статусу Черновецького полягає у тому, що він, юридичний керівник міста, фактично ним не управляє, а управляють інші, взявши на себе непередбачені законодавством функції", - додав нардеп.

За словами бютівця, якби Л.Черновецький з'явився або написав заяву про звільнення, то у Києві треба було б проводити вибори. "А вибори сьогодні цій владі не потрібні, оскільки зараз вона є повноправним господарем міста", - сказав В. Бондаренко.

Також, на його думку, влада свідомо заплутує питання з датою проведення виборів у Києві. "В умовах діяльності цієї влади у Верховній Раді гарантувати вибори - неможливо. Їм не потрібна міцна обрана громадянами влада у Києві. Для них краще влада призначена, яку в будь-який момент можна зняти, нагнути і так далі", - наголосив він.

Володимир Бондаренко: біографія та добірка новин>>>
Леонід Черновецький: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини