RU

БЮТ про "держзраду" Тимошенко: час закінчувати війну

21.03.2011, 16:00
БЮТ про
4c663dc405d61d5f58219ae9762a36c6.jpg

БЮТ про "держзраду" Тимошенко: час закінчувати війну

Влада повинна закінчити війну з опозицією, а кримінальними справами повинні займатися професіонали. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат, лідер фракції БЮТ у Верховній Раді України Іван Кириленко (на фото), коментуючи створення у парламенті тимчасової слідчої комісії (ТСК) з газових угод з Росією часів Юлії Тимошенко щодо ознак державної зради у сфері економічної безпеки країни.

"На великий жаль, у країні вже давно немає політичної конкуренції. Сьогодні йде непримиренна війна, і горе переможеним. Я вже не знаю, яка це за рахунком комісія. Я збився з рахунку, який раз вже пробують воскресити цю справу. Якби щось було, то "винуватці" давно б сиділи довічно", - наголосив І.Кириленко.

"Ви пам'ятаєте харківські угоди, коли країні обіцяли краще життя? Говорили: ось, ми вирішили усі проблеми, тепер все буде відмінно, ніщо не заважає. Обіцяли і документами закріпили, що не буде дорожчати ЖКП, тарифи. Але що сталося сьогодні, що змінилося? Чому сьогодні для нас газ дорожчий, ніж для Західної Європи? Чорноморський флот, наскільки я знаю, ніхто не чіпав - як стояв так і стоїть. Що трапилося у взаємовідносинах української і російської влади? Ось це - питання для обговорення депутатів. А коли говорять, що ціни на все збільшуються через діяльність попередників на прем'єрському посту - то це від лукавого. Відповідайте, краще, на питання, чому сьогодні на все збільшуються тарифи? Ось це треба розслідувати. Але це, очевидно, владі не треба. І коли ми вивчили цю нову комісію з угод, то стало ясно, що це лише чергова розправа. Але так не можна робити. Час закінчувати війну", - додав нардеп-бютівець.

Відповідаючи на питання, навіщо нардепам створювати ТСК, якщо можна передати матеріали відразу в Генпрокуратуру, І.Кириленко відповів: "Я також собі ставлю це питання. Так і що могло з'явитися у депутата, який займається законотворчістю, чого не з'явилося у тисяч людей, які займаються кримінальними справами кожний божий день? З'явилося - негайно несіть у Генпрокуратуру, нехай цим займаються професіонали".

"Певно, праві аналітики і оглядачі, які кажуть, що порушені зараз справи, стали розвалюватися, тому намагаються знайти що-небудь ще. Але після такого рейтинг опозиції буде лише зростати. Ті, хто це задумали, тільки втратять", - переконаний нардеп.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада України створила ТСК з газових угод із Росією. Цього разу - щодо ознак державної зради у сфері економічної безпеки України у період роботи уряду Ю.Тимошенко.

Глава комісії - регіонал Інна Богословська. "Ми отримали додаткові свідчення з відкритих джерел інформації про те, що на час підписання газових угод Прем'єр-міністр України, на той час - пані Тимошенко мала власні величезні боргові зобов'язання перед російською стороною з боку "Єдиних енергетичних систем України". Тобто за таких умов, якщо ця інформація підтвердиться, у нас будуть всі підстави говорити про наявність ознак злочину державної зради", - заявила раніше політик.

Раніше Прем'єр-міністр Микола Азаров висловив думку, що екс-прем'єр Ю.Тимошенко у 2009 році підписала "кабальний" газовий контракт із Росією в обмін на списання боргів у $450 млн. з корпорації "Єдині енергетичні системи України" (ЄЕСУ).

Іван Кириленко: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини