RU

БЮТ: Прихильників Януковича у Києві готують до масової шпиталізації

26.01.2010, 15:20

У столичних лікарнях і шпиталях планується за 4-5 діб до дня голосування масова "шпиталізація" виборців Віктора Януковича для того, щоб вони мали змогу двічі проголосувати за свого кандидата. Про це заявив народний депутат від БЮТ Андрій Павловський, посилаючись на інформацію, отриману від працівників ряду медичних установ Києва.

Як повідомили у прес-службі Київської міської організації БЮТ, депутат зазначив: "Осіб, лояльних до В.Януковича, будуть "класти" у стаціонар, збільшуючи кількість виборців на закритих дільницях у Києві. Повністю переповнені лікарні, шпиталі та тубдиспансери повинні дати не менше 50% за лідера Партії регіонів".

Народний депутат передбачив, що регіонали таким чином будуть намагатися отримати подвійний результат на виборах. "Після спецучастків виборець зможе проголосувати ще і на своїй виборчій дільниці, а це є грубим порушенням виборчого законодавства", - пояснив А.Павловський.

Він також стверджує, що керівництво Головного управління охорони здоров'я Києва тисне на керівників лікувальних установ міста, на базі яких розташовані спеціальні виборчі дільниці, з тим, щоб вони провели масову шпиталізацію і забезпечили необхідний відсоток голосів.

Народний депутат зазначив, що зараз він готує звернення до правоохоронних органів з проханням вжити всіх можливих заходів для недопущення фальсифікацій на виборчих дільницях закритого типу.

"Також я наполягатиму на винесенні попередження першому заступнику голови КМДА І.Кільчицькій і начальнику Головного управління охорони здоров'я Києва Л.Качуровій за тиск на керівний склад медперсоналу і загрози "зняти з посад неслухняних" заввідділень", - повідомив А. Павловський.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини