RU

БЮТ поки не вноситиме кандидатуру на посаду голови ФДМУ

12.01.2009, 15:12

БЮТ внесе в парламент кандидатуру на пост голови Фонду державного майна України (ФДМУ), після того, як більшість фракції НУНС, яка увійшла в коаліцію, запропонує нові кандидатури міністрів за своєю квотою. Про це повідомив сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів, народний депутат від БЮТ, заступник голови Верховної Ради Микола Томенко.

"Поки не буде загальної позиції коаліції щодо кадрових призначень, я впевнений, що кадрові питання не будуть розглядатися. Тому мій прогноз - на цьому тижні кадрові питання розглядатися не будуть", - сказав М.Томенко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Ющенко зупинив дію розпорядження Кабінету Міністрів України N1599-р від 27 грудня 2008 року, яким Кабмін тимчасово, до призначення у встановленому порядку голови ФДМУ, поклав виконання обов'язків глави ФДМУ на заступника голови Фонду держмайна України Дмитра Парфененка.

Також нагадаємо, що 26 грудня Верховна Рада звільнила з посади голову ФДМУ В. Семенюк-Самсоненко. За відповідну Постанову ВР N3466 проголосувало 259 народних депутатів. Документ набув чинності з моменту його прийняття.

Кадрові перестановки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини