RU

БЮТ передасть Яценюку підписи на підтримку позачергової сесії

28.07.2008, 13:30

Сьогодні БЮТ передасть Голові ВР Арсенію Яценюку 155 підписів за проведення позачергового засідання верховної Ради у четвер. Про це повідомила, відкриваючи позачергове засідання уряду, Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Прем'єр-міністр висловила впевненість у тому, що з такою ж ініціативою вийдуть всі фракції парламенту, незалежно від партійної приналежності.

Ю. Тимошенко наголосила, що провести позачергове засідання парламенту необхідно для того, щоб розглянути ситуацію, пов'язану з ліквідацією наслідків стихійного лиха в низці регіонів України. Також вона зазначила, що потрібно скористатися нагодою, яку надає позачергове засідання парламенту, і внести зміни до бюджету. Це необхідно не лише для того, щоб забезпечити виділення коштів на подолання наслідків стихійного лиха, але й для забезпечення аграріїв у період збору врожаю. Ю. Тимошенко звернула увагу на скарги аграріїв з приводу падіння закупівельних цін на зернові, що пов'язано з тим, що депутати перед канікулами не змогли прийняти зміни до бюджету і не забезпечили належного фінансування Аграрного фонду.

Досьє на Арсенія Яценюка >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини