RU

БЮТ і Партія регіонів взяли перерву

08.10.2009, 11:43

У Верховній Раді знову оголошено перерву до 11:45 на вимогу фракцій БЮТ і Партії регіонів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, спікер Володимир Литвин відмітив: "Ми домовилися, що продовжимо роботу без блокування".

Кількома хвилинами пізніше в інтерв'ю журналістам В.Литвин заявив: "Для мене важливо, щоб не блокували роботу парламенту, бо ті питання, які скидають, орієнтовані на затягування часу. Мені особисто це не подобається, особливо в День юриста".

Відповідаючи на питання, чи є шанси продовжити роботу сьогодні, спікер сказав: "Шанси завжди є, а гарантію дає тільки страховий поліс, та й то у разі смерті". Разом з тим, говорячи про те, що буде, якщо трибуну все ж заблокують, В.Литвин сказав: "Так і буде".

Нагадаємо, сьогодні парламент почав роботу із засідання погоджувальної ради. Лідери фракцій домовлялися, яке питання повинне бути розглянуте на пленарному засіданні в четвер - кадрові призначення чи законопроект про підвищення соціальних стандартів у другому читанні.

Коаліція наполягає на тому, щоб першим питанням сьогодні були розглянуті звільнення і призначення членів Кабінету Міністрів. Регіонали ж вимагають спочатку представити проект бюджету на 2010 рік і ухвалити рішення про підвищення соцстандартів.

Володимир Литвин: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини