RU

БЮТ пікетує столичний апеляційний адміністративний суд

13.10.2008, 16:39

Представники Блоку Юлії Тимошенко проводять акцію протесту перед будівлею Київського апеляційного адміністративного суду, де розглядається справа про оскарження Секретаріатом Президента припинення дії Указу Президента України Віктора Ющенка про розпуск Верховної Ради у зв'язку з клопотанням Блоку Юлії Тимошенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, серед гасел учасників акції можна побачити: "Ні перевиборам в умовах світової економічної кризи", "Президент – гарант, а не ігнорант Конституції".

У свою чергу, керівник служби Секретаріату Президента за представництвом у судах інтересів Президента Руслан Кирилюк прокоментував акцію БЮТ перед будівлею суду таким чином: "Є інформація, що з ранку, а може бути з вчорашнього дня, велика кількість депутатів від БЮТ блокують приміщення суду, не дають умов передати цю справу до апеляційного суду. Зараз на судовому засіданні дізналися, чи є матеріали справи, і чи буде суд розглядати справу. Ми будемо, звичайно ж, наполягати на тому, щоб суд розглядав справу".

Р. Кирилюк також зазначив, що у суду є копії матеріалів справи, що згідно із законодавством дозволяє розглядати цю справу. Він наголосив, що представники БЮТ роблять будь-які дії, щоб затягнути судовий розгляд.

На засідання суду прибула заступник глави Секретаріату Президента Марина Ставнійчук, а також присутнє керівництво СБУ Києва і Київської області.

Нагадаємо, за даними прес-служби Вищого адміністративного суду України (ВАСУ), сьогодні близько 20 народних депутатів України від Блоку Юлії Тимошенко перешкоджають роботі голови ВАСУ Олександра Пасенюка.

Довідка про Блок Юлії Тимошенко >>>

Усе про дострокові вибори-2008>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини