RU

БЮТ підтримує пропозицію Луценка щодо об'єднання демсил на базі Блоку

10.10.2008, 17:30

БЮТ підтримує пропозицію Юрія Луценка щодо об'єднання демократичних сил на базі БЮТ. Про це сьогодні заявив журналістам під час засідання фракції БЮТ, народний депутат Андрій Шкіль.

"Дуже здорова позиція. Ні, ми не обговорювали це питання, питання списків ще передчасне. Зараз передчасно обговорювати - хто з ким, питання треба вирішити - коли і після чого. А тоді вже можна говорити про списки. Але заява Луценка приймається. Дійсно, навколо БЮТ будуть організовуватися всі демократичні сили. Всі недемократичні сили і контрдемократичні будуть об'єднуватися з іншого боку", - зазначив А. Шкіль, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

А. Шкіль також наголосив, що ефективним способом виходу з політичної кризи є одночасні парламентські і президентські вибори. "Якщо говорити мовою закону і Конституції, це дуже складно зробити. Тому як мінімум треба вийти на процес узгодження щодо того, що ми не руйнуємо державу для того, щоб зруйнувати позицію Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко", - наголосив А. Шкиль.

Політик зазначив, що необхідно знайти взаєморозуміння, і тоді можна буде говорити "про можливості мужніх кроків. Я сподіваюся, що Ющенко здатний на такі кроки, як Саакашвілі це зробив".

Засідання фракції БЮТ ще триває.

Раніше Ю. Луценко закликав усі демократичні сили об'єднатися в єдиний демократичний блок на базі БЮТ.

Досьє на Андрія Шкіля >>>

Довідка про Блок Юлії Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини