RU

БЮТ підтримав нове об'єднання і готовий до спільних дій

17.01.2011, 15:10
БЮТ підтримав нове об'єднання і готовий до спільних дій - Фото
83902ed2d0574924179050503720df56.jpg

БЮТ підтримав нове об'єднання і готовий до спільних дій

Блок Юлії Тимошенко вітає ідею ряду опозиційних політичних сил демократичного табору об'єднатися. БЮТ готовий координувати свої дії з об'єднанням у разі його створення. Про це у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив лідер фракції БЮТ у Верховній Раді України Іван Кириленко.

Так, І.Кириленко, відповідаючи на питання, чи підтримує БЮТ ідею частини опозиції об'єднатися в одну партію, сказав: "Безумовно. Все, що буде створюватися для того, щоб відстоювати європейський вибір, демократію, прозорість влади, розвиток цивільного суспільства та його інститутів, знайде в особі БЮТ підтримку".

До того ж І.Кириленко наголосив, що приєднуватися до перемовин БЮТ не збирається, але партія виступає за координацію дій. "Немає жодних перешкод, щоб коректувати наші дії заради спільних європейських цінностей, заради національної ідеї, збереження ідентичності, культури, історії, мови", - зазначив лідер фракції БЮТ.

"Ці цінності - це те, що ідентифікує нас у світі. І якщо сила, що створюється, відстоює ці цінності - ми станемо поруч і будемо допомагати, будемо координувати наші дії. Адже наша країна не має бути на узбіччі. Ми повинні йти в ногу зі світовими процесами, з потребами нашої країни", - сказав І.Кириленко.

Водночас, за словами нардепа, для таких об'єднань потрібна "сильна ідея і сильний харизматичний лідер". "Досвід останніх років показує, що в Україні продовжує жити прокляття "Де два українці, там три гетьмани". Усі бачать майбутнє України по-своєму. Так що, на жаль, такі об'єднання існують лише певний відрізок часу. Але ми за те, щоб такі об'єднання були серйозно і надовго. Адже хто сьогодні не зацікавлений, щоб наша країна рухалася шляхом цивілізації?", - зазначив І.Кириленко.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що лідери партій "Фронт змін", "Цивільної позиції", Європейської партії України і Української республіканської партії "Собор" ведуть перемовини про об'єднання.

Іван Кириленко: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини