RU

БЮТ обіцяє Януковичу "політичну смерть" за арешт Тимошенко

20.12.2010, 11:30
БЮТ обіцяє Януковичу
edd3bef60335c887f4843e00cc51f29b.jpg

БЮТ обіцяє Януковичу "політичну смерть" за арешт Тимошенко

Блок Юлії Тимошенко обіцяє адекватну відповідь у разі арешту Юлії Тимошенко. Про це у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат, заступник глави фракції БЮТ у Верховній Раді України Сергій Соболєв

(на фото).

Так, С.Соболєв, відповідаючи на питання, чи допускає він арешт Ю.Тимошенко під час її сьогоднішнього візиту в Генпрокуратуру, сказав: "Від цієї влади можна чекати чого завгодно. Але, виходячи з тих так званих обвинувачень, за якими одна політика і більше нічого, я не думаю, що у них вистачить розуму на арешт".

"У випадку, якщо заарештують, дії БЮТ будуть адекватними. Ми такого не пробачимо. Ті, хто це зробить, потім дуже про це пошкодують", - наголосив нардеп.

"Тимошенко - це не український Ходорковський. Вона людина, яка матиме долю усіх тих, хто після таких дій мав змогу "віддячити" владі. Це буде останній крок Януковича перед його політичною смертю", - сказав С.Соболєв.

Нагадаємо, сьогодні Ю.Тимошенко о 14:00 викликають у Головне слідче управління Генеральної прокуратури, де їй, ймовірно, висунуть обвинувачення. Деякі політики допускають можливість арешту.

15 грудня Ю.Тимошенко вже була на допиті, де їй повідомили про порушення кримінальної справи у зв'язку з нецільовим використанням коштів її Кабміном, які були отримані за Кіотським протоколом. Пізніше стало відомо, що Ю.Тимошенко перебуває на підписці про невиїзд.

Сергій Соболєв: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини