RU

БЮТ обіцяє підтримати зміни до бюджету

31.07.2008, 13:48

Фракція БЮТ голосуватиме за зміни до Держбюджету-2008 про виділення коштів на ліквідацію наслідків стихійного лиха, навіть якщо інші їх пропозиції не одержать підтримки. Водночас, фракція пропонує скористатися можливістю проголосувати і за інші бюджетні зміни. Про це заявив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко на брифінгу у четвер.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, фракція наполягає на тому, щоб крім змін, що стосуються ліквідації наслідків стихійного лиха, приймалися й інші зміни до Держбюджету, які стосуються підтримки низки галузей, таких як АПК, вугільна галузь та житлово-комунальне господарство.

І. Кириленко наголосив, що це ті "волаючі" питання, які необхідно закрити вже зараз. "Ми не всі позиції зараз пропонуємо враховувати з цієї товщі розглянутого документу, але нагальні давайте врахуємо зараз", - сказав І. Кириленко.

Він вважає, що зараз саме час, "якщо вже зібралися", проголосувати за ці зміни.

При цьому лідер фракції БЮТ заявив, що його політична сила, звичайно ж, не відмовиться голосувати за виділення коштів потерпілим регіонам, навіть якщо вимоги БЮТ не буде задоволено. "Я дуже сподіваюся, що такий компроміс буде знайдено, тому що потім відповідальність на себе візьмуть ті, хто це не підтримає... Ми голосуватимемо за те, що я сказав. Якщо навіть на це не підуть, то хоч би за трагедію ми проголосуємо для того, щоб допомогти людям сьогодні... Але ми говоритимемо, що нас не підтримали, тому відповідальність лягає на одних, других, третіх, четвертих", - зазначив І. Кириленко.

Досьє на Івана Кириленка >>>

Довідка про Блок Юлії Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини