RU

БЮТ обіцяє не чіпати Раду у разі перемоги Тимошенко

22.01.2010, 12:30

У БЮТ підтверджують, що розпуску парламенту у разі перемоги Юлії Тимошенко на президентських виборах не буде і прогнозують посилення чинної коаліції за рахунок частини представників НУНС і позафракційних депутатів. Про це заявив сьогодні на брифінгу заступник лідера фракції БЮТ Андрій Кожем’якін.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Кожем’якін зазначив, що йому відома інформація про можливості розпуску парламенту у разі перемоги на виборах Віктора Януковича. "Насамперед, це непокоїть ту людину, яка зараз збирається створити нову силу. Я маю на увазі пана Ющенка. Для того щоб якось вижити у цьому політичному полі і продовжити своє політичне існування... Це теоретично можливе. Але для того, щоб це сталося, потрібно серйозно попрацювати. Для початку - виграти президентські вибори", - зазначив А.Кожем’якін.

Щодо перспектив чинного парламенту у разі перемоги Ю.Тимошенко А.Кожем’якін спрогнозував зміцнення коаліції "через тиждень після інавгурації". Відповідаючи на питання, за рахунок чого буде укріплена коаліція, замглави фракції БЮТ сказав: "Вона буде укріплена тими депутатами, які вже висловлюють своє бажання змінити свій статус позафракційних депутатів і повернутися до рядів БЮТ. Крім того, я думаю, буде можливість збільшити ряди прихильників коаліції у НУНС".

БЮТ: довідка та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини