RU

БЮТ обіцяє блокувати трибуну і на наступному тижні

10.09.2010, 11:30

Фракція БЮТ обіцяє блокувати парламентську трибуну і на наступному пленарному тижні. Про це заявив журналістам на брифінгу лідер фракції БЮТ-Батьківщина Іван Кириленко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І.Кириленко наголосив, що вимоги фракції залишаються колишніми: скасувати збільшення цін на газ для населення, ввести мораторій на збільшення комунальних тарифів, мораторій на підвищення пенсійного віку для жінок, реальні податкові канікули для малого бізнесу і врегулювання проблем, пов'язаних із рішенням Стокгольмського арбітражного суду.

"Фракція налаштована рішуче відстоювати ці чотири позиції, і ніякі інші. Це буде і на наступному тижні, і надалі. Форми протесту можуть бути різними, починаючи з абсолютно парламентського, прийнятого у нас у Верховній Раді, блокування трибуни, до інших заходів", - сказав він.

Нагадаємо, станом на 10:00, ранкове пленарне засідання Верховної Ради не почалося, ложа президії ВР заблокована депутатами від БЮТ-Батьківщина. Близько 20 бютівців перебувають у ложі президії парламенту. Двері, що ведуть у ложу, заблоковані стільцями. Двоє бютівців займають парламентську трибуну. Також фракція БЮТ встановила державні прапори України у своєму секторі, у президентській ложі, на парламентській трибуні і у ложі уряду.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Іван Кириленко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини