RU

БЮТ і НУНС знову пішли

24.12.2010, 12:10
БЮТ і НУНС знову пішли - Фото
b8f32b2551702920dfca22aebd00a6e6.jpg

БЮТ і НУНС знову пішли
Після виступу Віце-прем'єра - Міністра соціальної політики Сергія Тігіпка у Верховній Раді України опозиція залишила сесійну залу. Перед цим заяву від двох фракцій зробив з парламентської трибуни замглави фракції БЮТ Сергій Соболєв.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, С.Соболєв наголосив, що поки не буде розслідувана справа про побиття народних депутатів у парламенті і поки винні не будуть покарані, фракція БЮТ-Батьківщина не братиме участі у пленарних засіданнях Верховної Ради.

Також переш ніж покинути сесійну залу, опозиціонери спробували направити Президентові України запит народного депутата Арсенія Яценюка щодо подій у парламенті 16 грудня, які призвели до завдання тілесних пошкоджень ряду опозиційних депутатів, а також щодо доручення Генеральній прокуратурі здійснити перевірку за зазначеними фактами і порушити відповідні кримінальні справи.

Також цим запитом депутати збиралися попросити Президента скористатися своїм конституційним правом і визначити як невідкладний проект закону України про внесення змін до закону про регламент ВР щодо забезпечення і захисту демократичних принципів діяльності парламентської меншості (N7507) від 23 грудня 2010 року.

За те, щоб підтримати цей запит, проголосували 133 народні депутати з 150 необхідних. Після цього представники опозиційних фракцій покинули сесійну зал.

Ірина ШЕВЧЕНКО


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини