RU

БЮТ і НУНС вирішили разом виступити проти влади

20.12.2010, 11:00
БЮТ і НУНС вирішили разом виступити проти влади - Фото
a8f97041cb10bee97414c5faaf718dc0.jpg

БЮТ і НУНС вирішили разом виступити проти влади

Фракції Блоку Юлії Тимошенко і "Нашої України - Народної самооборони" разом виступлять проти політики, яку проводить нинішня влада. Про це у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат, заступник глави фракції БЮТ у парламенті Сергій Соболєв (на фото).

Так, С.Соболєв, відповідаючи на питання, які будуть подальші дії опозиції після подій у Верховній Раді, коли опозицію силою витіснили з президії парламенту, сказав: "Ми підготували заяву і озвучимо її на погоджувальній раді. Заява узгоджена з нашими колегами і "Нашою Україною - Народною самообороною".

"Це будуть спільні дії", - наголосив нардеп.

До того ж він зазначив, що постраждали під час бійки бютівці перебувають у тому ж стані, що і раніше. "Ті три людини, які були у найважчому стані, Гнаткевич, Волинець, Кравчук і, фактично, Суслов - всі вони перебувають у тому ж стані. Після такого побиття, виходячи з медичних показників, змін до кращого не може бути так швидко", - сказав С.Соболєв.

Нагадаємо, у четвер, 16 грудня, у парламенті сталася колотнеча між депутатами від БЮТ і Партії регіонів. Регіонали силою захопили президію. У Верховну Раду довелося викликати швидку допомогу.

Депутати Володимир Бондаренко, Євген Суслов, Василь Кравчук, Михайло Волинець і Юрій Гнаткевич звернулися до Генеральної прокуратури із заявами про притягнення до відповідальності осіб, які завдали їм фізичної шкоди.

Сергій Соболєв: біографія та добірка новин>>>
Діяльність української опозиції: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини