RU

БЮТ і НУНС в Раді взяли тайм-аут на обговорення кадрових питань

07.10.2009, 11:19

У Верховній Раді почалися консультації щодо кадрових призначень в Кабінет Міністрів. Голова ВР Володимир Литвин оголосив під час пленарного засідання про те, що дві фракції - БЮТ і НУНС - вимагають перерву на півгодини.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, заступник глави ВР народний депутат від БЮТ Микола Томенко в інтерв'ю журналістам пояснив, що перерви фракції попросили для того, щоб визначити порядок розгляду кадрових питань.

"Триває ганебна ситуація, коли політики говорять про необхідність поліпшення соціально-економічної ситуації, але при цьому не дають можливості призначити Міністра фінансів, говорять про необхідність посилити роботу з розвитку транспортної інфраструктури, але при цьому не дають можливості призначити Міністра транспорту і зв'язку. Те ж можна сказати і про інші кадрові призначення. Тому ми будемо переконувати опозицію в необхідності дати нам можливість максимум протягом середи-четверга розглянути всі кадрові пропозиції і дати уряду можливість працювати", - сказав М.Томенко.

Голова ВР В.Литвин запропонував не переривати засідання і провести консультації з лідерами фракцій в його кабінеті, доки засідання буде вести перший заступник голови ВР Олександр Лавринович.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини