RU

БЮТ і НУНС разом боротимуться з "диктаторськими замашками" Януковича

27.09.2011, 12:45
БЮТ і НУНС разом боротимуться з
e23bb5653565a0b494516360b54b52f5.jpg

БЮТ і НУНС разом боротимуться з "диктаторськими замашками" Януковича

Фракції БЮТ і НУНС у Верховній Раді України розробляють угоду про спільну опозиційну діяльність в парламенті і за його межами в рамках співпраці політичних сил в Комітеті опору диктатурі. Про це ЛІГАБізнесІнформ розповів заступник голови фракції БЮТ в парламенті Сергій Соболєв.

"Ми постійно обговорюємо угоду про спільну опозиційну діяльність БЮТ і НУНС у Верховній Раді. Більше того, ми вже діємо в рамках єдиної діяльності", - наголосив Соболєв, відзначивши важливість документа, в якому буде виписано всі деталі спільної опозиційної роботи.

"Це парламентський документ про єдину опозицію. Фактично, на сьогоднішній день те, заради чого створювався Комітет опору диктатурі, - це все виконується", - зазначив нардеп-бютівець.

З його слів, проект міжфракційної угоди в стадії обговорення експертів фракцій. "Наразі існує декілька версій можливої угоди, експерти зараз визначаються", - сказав Соболєв.

"Ключова ідеологічна мета документа - зупинити диктаторські замашки з боку Януковича та його кліки, які явно розвиваються за катастрофічним сценарієм для України та української демократії", - додав політик.

Друга мета документа, з його слів, це прозорий закон про вибори і координація роботи на виборах всіх опозиційних сил. Третя мета - одна з головних - звільнення Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших політичних в’язнів. Четверта мета - координація акцій всередині парламенту і на вулицях.

При цьому він зазначив, що документ - лише один з пунктів десятків напрямів.

"Думаю, що НУНС і БЮТ із задоволенням підтримають співпрацю, і документ буде підписано", - сказав він.

Сергій Соболєв: біографія, новини>>>
БЮТ: довідка, новини>>>
НУНС: довідка, новини>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини