RU

БЮТ і НУНС покинули зал засідань Верховної Ради

21.12.2010, 12:50
БЮТ і НУНС покинули зал засідань Верховної Ради - Фото
603489103be14b97dde093d5f59d5fa8.jpg

БЮТ і НУНС покинули зал засідань Верховної Ради
Глава Верховної Ради України Володимир Литвин запропонував заслухати доповідь Генерального прокурора щодо бійки у парламенті, але просить в обмін публічних заяв про те, що Рада почне працювати у нормальному режимі.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Литвин, інформуючи депутатів про результати консультацій лідерів фракцій, зазначив: "Ми домовилися так, що нам треба знайти компроміс, і цей компроміс може полягати у тому, що Верховна Рада України сьогодні приймає рішення про те, щоб завтра отримати відповідну інформацію від Генеральної прокуратури з формулюванням "щодо оцінки останніх подій у Верховній Раді України". Водночас ми домовилися, що кожна фракція зараз проведе у себе консультації щодо того, як вони будуть далі діяти".

В.Литвин зазначив, що йдеться про те, що після прийняття рішення депутати повинні публічно заявити про те, що Верховна Рада працює в штатному режимі, депутати присутні у залі, а після заслухання інформації Генпрокурора будуть підстави для прийняття яких-небудь рішень.

Перед цим представники фракцій БЮТ і НУНС у своїх виступах заявили про те, що про поновлення нормальної роботи Верховної Ради можна буде говорити тільки після того, як у парламенті буде заслухана інформація Генерального прокурора, після чого покинули зал засідань.

Нагадаємо, раніше БЮТ вимагав кримінального покарання для учасників нападу на депутатів від опозиції у Верховній Раді, серед яких називають Міністра екології і природних ресурсів Миколу Злочевського і главу "Укрспецекспорту" Дмитра Саламатіна. За словами лідера фракції БЮТ Івана Кириленка, в іншому випадку опозиція наполягатиме на відставці Генпрокурора В.Пшонки.

Володимир Литвин: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>

Ірина ШЕВЧЕНКО


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини