RU

БЮТ і НУНС не знайшли взаєморозуміння

26.09.2008, 12:04

Фракції БЮТ і НУНС знову не знайшли взаєморозуміння. Про це заявив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, сьогодні на пленарному засіданні Верховної Ради І. Кириленко зазначив: "Повинен, на жаль, констатувати прикру історію про формування порядку денного".

За його словами, учора була досягнута домовленість про формування єдиної робочої групи з представників трьох фракцій - БЮТ, НУНС і Блоку Литвина з формування порядку денного на сьогодні. "На жаль, колеги з фракції НУНС не з'явилися на формування порядку денного ні учора, ні сьогодні, хоч ми їх офіційно або неофіційно запрошували", - наголосив він.

За словами І. Кириленка, сьогодні представники НУНС з'явилися на узгодженні порядку денного за 10 хвилин до початку пленарного засідання, і тому порядок роботи формувався чотирма іншими фракціями парламенту.

У свою чергу, лідер НУНС В’ячеслав Кириленко звинуватив БЮТ у тому, що він не погоджується на пропозиції його фракції, - включити до порядку денного законопроекти про зняття недоторканності, а також про введення кримінальної відповідальності за невизнання Голодомору.

Досьє на Івана Кириленка >>>

Досьє на партії та блоки >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини