RU

БЮТ не піде на канікули, доки не змінять Держбюджет

09.07.2008, 16:44

Фракція БЮТ голосуватиме за продовження сесії Верховної Ради до прийняття нею змін до Державного бюджету на 2008 рік. Про це сьогодні заявила Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

"Ми не просто звертаємося до парламенту прийняти ці зміни до бюджету, а, якщо вони не вороги своєму народу, то проголосувати завтра у першому читанні, післязавтра - у другому, і нехай йдуть собі на канікули, відпочивають. Якщо не зможуть, наша фракція голосуватиме за те, щоб працювати, доки не буде прийнято змін до Державного бюджету на 2008 рік", - зазначила Прем'єрка, котру цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Ю. Тимошенко також наголосила, що фракція БЮТ не дає можливості розглядати заполітизовані штучні питання руйнування і наполягає на тому, щоб першим питанням на порядку денному Верховної Ради було поставлено питання про внесення змін до бюджету "якщо дійсно хтось планує працювати для країни".

"30,4 млрд. грн. - це гроші, вилучені з тіньової сфери, з інших можливостей аби використати для державних потреб", - сказала Ю. Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні фракція БЮТ продовжувала блокування трибуни Верховної Ради. Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк закрив сьогоднішнє пленарне засідання парламенту. Крім того, Блок Юлії Тимошенко встановив чергування біля трибуни ВР.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніше про Блок Юлії Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини