RU

БЮТ ініціює чергове позачергове

31.08.2009, 11:34

Рада коаліції у Верховній Раді України узгодила, що в п'ятницю, 4 вересня, відбудеться позачергове засідання Верховної Ради України. Про це перед погоджувальною радою фракцій парламенту повідомив журналістам голова фракції БЮТ Іван Кириленко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І.Кириленко відзначив: "На раді коаліції ми узгодили порядок денний, а саме 1200 законопроектів, і домовилися, що ми будемо проводити позачергове засідання Верховної Ради у цю п'ятницю. Воно буде присвячене місцевому самоврядуванню, оскільки жоден законопроект щодо цього не розглянутий. Ми вже зібрали необхідні підписи".

І.Кириленко також повідомив, що "бюджет на наступний рік буде подано до 15 вересня, тобто, буде передбачено усі терміни і ми проводимо позачергове засідання, тому без розгляду питань щодо місцевого самоврядування не можна вносити проект бюджету".

Згідно із розкладом засідань Верховної Ради, 1 вересня відбудеться відкриття чергової сесії парламенту, а 2-4 вересня передбачена робота депутатів в комітетах, комісіях і фракціях. На 8-11 вересня намічений пленарний тиждень.

Іван Кириленко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини