RU

БЮТ може висловити недовіру керівництву НБУ

30.10.2008, 11:33

Блок Юлії Тимошенко може запропонувати українському парламенту розглянути питання про висловлення недовіри керівництву Нацбанку України. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомив народний депутат від БЮТ Сергій Міщенко.

Відповідаючи на питання, чи буде БЮТ ініціювати звіт глави НБУ у парламенті, С. Міщенко сказав: "Обов'язково. Я би взагалі зараз поставив питання про внесення постанови Верховної Ради про недовіру керівництву Національного банку України за такі їхні дії, які сьогодні всі бачать... Не може впоратися керівництво. Можливо, я сам візьму на себе ініціативу внесення такої постанови".

С. Міщенко відзначив, що усвідомлює слабкі юридичні сторони такого проекту, оскільки глава Нацбанку призначається і звільняється Верховною Радою за представленням Президента. "Але політично дати оцінку діям Нацбанку на сьогоднішній день ми повинні. Сказати, що вони не роблять все можливе для того, щоб зберегти курс гривні на сьогодні ", - відзначив він.

За словами С. Міщенка, при голосуванні за такий проект постанови буде видно, які політичні сили підтримують нинішню політику Нацбанку. "Якщо хтось проголосує проти цього - значить, вони підтримують той курс, який є на сьогодні , і відразу стане зрозуміло, кому потрібен такий курс", - наголосив депутат, додавши, що узгодить свою позицію з керівництвом фракції БЮТ в парламенті і або сам візьме на себе таку ініціативу, або проект постанови буде внесено фракцією.

Нагадаємо, вчора глава НБУ В. Стельмах визнав, що до кінця року курс гривні до долара навряд чи опуститься нижче 6 грн.

Парламентський "звіт про пророблену роботу" за середу >>>

Про початок боротьби Верховної Ради із кризою читайте у статті "Віддача Тимошенко. Перше читання" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини