RU

БЮТ: Лозинський повинен отримати максимальне покарання

29.03.2011, 11:35
БЮТ: Лозинський повинен отримати максимальне покарання - Фото
70ab42ab857250e237fa425930b20560.jpg

БЮТ: Лозинський повинен отримати максимальне покарання

Колишній народний депутат з фракції БЮТ Віктор Лозинський, обвинувачений у вбивстві жителя Кіровоградської області, повинен понести максимальне з можливих в Україні покарань. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив нардеп з фракції БЮТ Володимир Бондаренко (на фото).

Так, В.Бондаренко, відповідаючи на питання, чому В.Лозинський потрапив до списку БЮТ, сказав, що партійні списки складаються не тільки лідером партії Юлією Тимошенко, тому помилки не виключені. "Юлія Тимошенко особисто Лозинського, безумовно, не знала. Але той, хто підбирав кадри у Кіровоградській області, очевидно, припустився помилки, висунувши латифундиста-Лозинського".

За словами В.Бондаренка, причина висунення В.Лозинського до списку БЮТ була у тому, що він "зміг зробити так, що БЮТ отримав підтримку на Кіровоградщині". "Як це було зроблено - щиро кажучи, мені зараз важко сказати, чи було це зроблено чесно. Цілком можливо, що він діяв так само, як діє сьогодні Партія регіонів", - додав бютівець.

"Лозинський був одностайно засуджений нашою партією і виключений. Ця людина повинна понести кримінальне покарання. На мій погляд, покарання повинне бути найсерйознішим з можливих. Повинні бути покарані його спільники, які вважають, що людям не можна десь ходити, тому що їм це не подобається", - наголосив В. Бондаренко.

"Звичайно, я вважаю, що ніхто не застрахований від таких людей у своїх списках, як Лозинський. Зрештою, неможливо підібрати настільки кристально чистих людей, щоб бути повністю впевненим, що серед них не виявиться подібних Лозинському. Шкода, сьогодні немає достатніх правових механізмів, захисту від таких явищ. Подивіться на партію влади: по всій країні ми отримуємо інформацію, що то тут, то там синочки прокурорів - членів ПР збивають людей, але їх відпускають. Так що треба змінювати правову систему", - додав бютівець.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура України просить довічне ув’язнення для колишнього нардепа В.Лозинського, який проходить у справі про загибель жителя Кіровоградської області Валерія Олійника.

Володимир Бондаренко: біографія та добірка новин>>>
Віктор Лозинський: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини