RU

БЮТ хоче вибити для Тимошенко робоче місце у Раді

10.03.2010, 11:45

БЮТ буде домагатися для Юлії Тимошенко права бути присутньою у гостьовій ложі під час пленарних засідань Верховної Ради. Про це сьогодні в інтерв'ю журналістам повідомив народний депутат від БЮТ Андрій Кожем’якін.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Кожем’якін пообіцяв, що відразу після формування нового уряду БЮТ офіційно перейде в опозицію і сформує опозиційний Кабінет Міністрів - "уряд майбутнього". Його очолить Ю.Тимошенко.

Водночас юристи Блоку Юлії Тимошенко розглядають питання про те, чи може лідер БЮТ бути присутнім у гостьовій ложі під час пленарних засідань Верховної Ради як екс-прем'єр-міністр і лідер могутньої парламентської політичної сили.

"Я думаю, ми доб'ємося цього права. Якщо для цього треба буде внести зміни до регламенту, я думаю, ми їх внесемо", - сказав він.

Реагуючи на зауваження журналістів про те, що в такому випадку всі особи, які обіймали високі посадові пости в Україні, зокрема і президентські, зможуть бути присутніми у гостьовій ложі парламенту, А.Кожем’якін заявив, що це нормально.

Нагадаємо, вчора віче народно-патріотичних сил прийняло резолюцію про створення об'єднаної демократичної опозиції. До опозиції увійшли "Батьківщина", Народний Рух України, Партія захисників Вітчизни, цивільний рух "Народна самооборона", Християнсько-демократичний союз, партія "Реформи і порядок", Українська соціал-демократична партія та інші політичні і громадські організації. Лідером опозиції вибрана Юлія Тимошенко.

Андрій Кожем’якін: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини