RU

БЮТ готовий ініціювати позачергову сесію Верховної Ради

26.06.2009, 12:55

Блок Юлії Тимошенко не просто підтримає продовження поточної сесії парламенту, але й наполягатиме на проведенні позачергової сесії, якщо перша пропозиція не пройде. Про це заявив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко в інтерв'ю журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І.Кириленко пояснив: "Якщо парламент не погодиться (продовжити сесію після 10 липня, - ред.), ми будемо ініціювати позачергову сесію. Питань маса, якими треба підтримати уряд, доки ми будемо на канікулах. Ви побачите, БЮТ ініціюватиме не просто продовження сесії, а якщо не буде продовження сесії після десятого, ми точно будемо ставити нашим колегам умову, що ми зберемося на позачергове засідання".

І.Кириленко уточнив, що остаточне рішення буде прийняте після того, як стане ясне, чи всі необхідні питання вдалося прийняти до 10 липня.

Нагадаємо, раніше сьогодні заступник лідера фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов заявив, що якщо наступного пленарного тижня законопроект, що підвищує прожитковий мінімум, не буде прийнятий, то "регіонали" вимагатимуть продовження роботи парламенту в пленарному режимі. "Ми вимагаємо прийняття цього законопроекту. Якщо цей законопроект не буде прийнятий у відведений робочий тиждень, значить, ми будемо вимагати продовження роботи Верховної Ради", - зокрема, сказав парламентар.

Останнє пленарне засідання в рамках четвертої сесії Верховної Ради України VI скликання, згідно із календарним планом, відбудеться 10 липня. Однак до відходу на канікули, з 13 по 17 липня поточного року, народні депутати ще попрацюють з виборцями.

Іван Кириленко: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини