БЮТ: Через півроку "реформ" Януковича і Азарова викинуть з влади

БЮТ: Через півроку "реформ" Януковича і Азарова викинуть з влади - Фото
07.12.2010, 13:05

Через півроку "реформ", що проводяться Президентом Віктором Януковичем і Прем'єр-міністром Миколою Азаровим, українці проженуть владу. Про це заявив народний депутат, заступник глави фракції БЮТ-Батьківщина Сергій Соболєв

БЮТ: Через півроку "реформ" Януковича і Азарова викинуть з влади
Через півроку "реформ", що проводяться Президентом Віктором Януковичем і Прем'єр-міністром Миколою Азаровим, українці проженуть владу. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат, заступник глави фракції БЮТ-Батьківщина Сергій Соболєв (на фото), коментуючи ініціативу партії відправити у відставку уряд і Президента шляхом всеукраїнського референдуму.

Так, С.Соболєв, відповідаючи на питання, чи вірить він у перспективу такого референдуму, сказав: "Якщо пан Янукович і Азаров продовжать реалізовувати свої так звані "реформи", то я не здивуюся, якщо через півроку такої влади українці підтримають відставку".

За словами політика, з прийняттям Трудового кодексу влада "зробить найманих українців і профспілки повністю безправною", а Житловий кодекс "дозволить виселяти громадян". "Кількість охочих відставки влади при таких "реформах" буде збільшуватися щомісяця", - наголосив нардеп.

Нагадаємо, вчора протестуючі на Європейській площі оголосили про початок збору підписів за проведення референдуму з дострокового припинення повноважень парламенту і дострокового припинення повноважень Президента.

Сергій Соболєв: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ